بسم الله الرحمن الرحیم
گزیده ها

نماينده ولي فقيه در استان مركزي و عضو هيات رئيسه مجلس خبرگان رهبري: صيانت از امنيت اجتماعي و مديريت فضاي مجازي تكليف اولويت دار پليس است

تاریخ انتشار 21 آبان 1396 / نسخه چاپی این مطلب / نمایش خبر 1061

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی روز یکشنبه در هفتمین دوره بصیرت غیرتمرکزی فرماندهی انتظامی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: ایران اسلامی در حوزه‌ امنیت، صلابت و زمینه های دفاعی پیشگام است، اما از نظر فرهنگی باید گسترده‌ عمل کرده و تهاجم فرهنگی و سیاسی دشمن را خنثی سازی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی افزود: همانطور که در اربعین حسینی نیز مشاهده می کنیم، در مقابل دشمن، دارا بودن شور و شعور و وحدت و یکپارچگی از هر سلاحی اثرگذارتر است و در تمام مسائل باید ضریب هوشمندی خود را دوچندان کنیم.

آیت الله دری نجف آبادی بیان کرد: بایستی روش اصولی را در جریانات داخلی، منطقه‌ای و بین المللی شناسایی کنیم و تحلیل عمیقی از مسائل روز در عرصه جهانی داشته باشیم، همچنین دستگاه های فرهنگی، نیروی انتظامی و رسانه‌ها در راستای افزایش آگاهی مردم گام بردارند.

وی گفت: در همین راستا نیروی انتظامی باید راهبرد هدفمندی را  تدوین کرده و با بهره گیری از تجربیات گذشته، عملکرد خود را روز به روز ارتقا دهد البته ارتقای امنیت در جامعه با تعامل و همکاری میسر می شود و نباید در این زمینه بخشی نگری داشته باشیم.

امام جمعه اراک تصریح کرد: آگاهی و ارتقای بصیرت و بینش کارکنان انتظامی و اشراف آنها به مسائل اجتماعی، ضرورت کار این مجموعه است که بایستی به طور جدی مورد توجه قرار گیرد.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ادامه داد: وجود بصیرت در رویارویی با دشمن بسیار لازم است، امروز نادان بودن دشمنان نظام اسلامی در سخنان، اقدامات و تصمیم‌ گیری‌ های آن‌ ها کاملا مشهود است و این مساله برای دنیا اثبات شده، به همین سبب لازم است که شناخت و هوشیاری خود را نسبت به دشمن افزایش دهیم.