بسم الله الرحمن الرحیم
گزیده ها

بیانیه حضرت آیت الله دری نجف آبادی در محکومیت حمله عربستان به صنعا

تاریخ انتشار 19 مهر 1395 / نسخه چاپی این مطلب / نمایش خبر 1394

بسم الله الرحمن الرحیم و به نستعین
قال الله تعالی: «أُذِنَ لِلَّذِینَ یُقاتَلُونَ بِأَنَّهُمْ ظُلِمُوا وَ إِنَّ اللَّهَ عَلی نَصْرِهِمْ لَقَدِیرٌ. الَّذِینَ أُخْرِجُوا مِنْ دِیارِهِمْ بِغَیْرِ حَقٍّ إِلاَّ أَنْ یَقُولُوا رَبُّنَا اللَّهُ»
بمباران وحشیانه مراسم سوگواری     دریمن توسط جنگنده های  سعودی که صدها انسان بیگناه و بی دفاع در این جنایات ضد انسانی کشته و زخمی شدند قلب هر انسان با وجدانی را به درد می آورد و بشدت محکوم می شود.
جنایات آل سعود در طول یکسال و نیم گذشته باعث شده هزاران انسان بی گناه و زن و مرد و پیر و جواان و کودک به خاک و خون کشیده شوند و مردم مظلوم یمن در سخت ترین شرایط زندگی و دارو و درمان و آب وغذا قرارگرفته و تمامی زیر ساختها و امکانات آموزشی و بهداشتی و مساجد و بیمارستانها با خاک یکسان شده و میلیون ها انسان بیگناه آواره شوند .واین جنایات موجب ننگ بشریت و بویژه آمریکا و رژیم جنایتکار آل سعود و حامیان آنها خواهد بود
بدون تردید ملت مظلوم یمن در این نبرد ظالمانه و جنون آمیز پیروز و سربلند خواهند شد و شهدای آنها در پیشگاه خداوند ماجور خواهند بود و در تاریخ فراموش نخواهد شد و بمصداق «القسر لایدوم » خداوند خونهای مظلومان را ازستمکاران و جباران خواهد گرفت البته انتقام الهی شدید و سخت خواهد بود  « انّ ربّك لبالمرصاد»
در مورد این دست جنایات  آنچه مایه اسف ودردآور است اینست که یک کشور بظاهر اسلامی و عربی با پول نفت مسلمانان و بیت المال برای تخریب کشور مسلمان دیگر از تمامی ابزارها و ادوات و سلاحهای ممنوعه استفاده نموده و برخلاف تمامی  دستورات الهی و قرآن و مقررات بین المللی اقدام به جنایاتی می کند که روی جنایتکاران تاریخ را سفید می کند.
  این جنایات وحشیانه  لکه ننگی برای مدعیان حقوق بشر و سازمان ملل و شورای امنیت  خواهد بود.و دولتی هایی که سلاحهای فراوان و کشتار جمعی و بمبهای خوشه ای و ... در اختیار این رژیم ملعون قرار می دهند در این جنایت شریک هستند و باید از این اعمال جنون آمیز احساس شرم نمایند
حال ملت مظلوم یمن باید با توکل بر خداوند و صبر و مقاومت و یکپارچگی ملی در راهی که انتخاب کرده ثابت و پایدار باقی بماند که وعده خداوند نزدیک است «أَلَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ.»
خداوند متعال اسلام و مسلمانان مظلوم و ستمدیده یمن و بحرین و فلسطین و قدس شریف و سوریه و عراق و لبنان را نجات عنایت فرماید و دست جنایتکاران صهیونیستی و عبری و عربی و استکبار جهانی را از سر مسلمانان و دنیای اسلام کوتاه فرماید . انشاء ا.... « سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ»